I Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych

Mając na uwadze jak ważne jest świadome kształtowanie ścieżki edukacyjnej nasza szkoła wzięła udział, w zorganizowanych przez Olsztyński oddział Gazety Wyborczej i Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, I Targach Edukacyjnych Szkół Ponadgimnazjalnych.
Targi odbyły się w piątek 3 kwietnia w gmachu Centrum Nauk Humanistycznych UWM przy ul. Kurta Obitza 1.

W czasie Targów gimnazjaliści mogli zapoznać się z kierunkami, lokalizacją i elementami życia szkolnego oraz wachlarzem zajęć dodatkowych, jakimi dysponuje nasza szkoła.
W holu centrum wystawione były stoiska szkół ponadgimnazjalnych z Olsztyna i okolic, które przedstawiały swoją ofertę dydaktyczną. Dodatkowo każda ze szkół miała możliwość zaprezentować się na scenie podczas , krótkiego występu artystycznego. Naszą szkołę reprezentował Kamil Kwiatkowski z klasy 2 Tl, który przedstawił publiczności wspaniały pokaz barmański. Na stoisku uczniowie: Karolina Brzostek, Paulina Czebanik, Lukasz Gawrych, Mariusz Heleniak, Szymon Kuczyński, Dariusz Misztal odpowiadali na pytania gimnazjalistów, wręczali ulotki oraz częstowali ciasteczkami własnego wyrobu.

Zobacz występ Kamila


Zobacz występ Kamila

Zobacz galerię